Biyografi

Güliz Gündüz Kimdir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri?

Güliz Gündüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güliz Gündüz’den söz edeceğiz.

Güliz Gündüz Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Güliz Gündüz, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamış ve yine Ankara Üniversitesi’nin Fen Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimleri almıştır. Bunun yanı sıra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Bölümü’nde bir süre okumuştur. Masal Cini adlı oyunda rol alan Güliz Gündüz, Çekmeceler adlı filmde de yardımcı oyuncu olarak rol almıştır. Başarılı oyuncu Güliz Gündüz halen tiyatro oyunlarına devam etmektedir.

Güliz Gündüz

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Güliz Gündüz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Güliz Gündüz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.