Biyografi

Spor Yorumcusu Emre Bol Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında ve Hangi Takımı Tutuyor?

Spor yorumcusu Emre Bol kimdir, nereli ve kaç yaşında? Hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli spor yorumcularından, kim ve nereli olduklarından, hangi takımı tuttuklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Emre Bol’dan söz edeceğiz.

Emre Bol Kimdir?

  • Spor yorumcusu
  • Muhabir
  • Köşe yazarı

Türkiye Gazetesi’nde bir dönem muhabirlik yazarlık yaptıktan sonra 2009 yılında Sabah Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Ardından, ATV medya ekibine geçmiş ve halen burada A Spor’da Ceyda Dönmez’in sunduğu Spor Ajansı isimli programında konuk olarak görev almaktadır.

Emre Bol Nereli?

  • Rizeli

A Spor’da yayınlanan Spor Ajansı isimli programda Ceyda Dönmez’in program konuğu olan Emre Bol, Abdürrahim Albayrak’ın Çaykur Rizespor maçından hemen sonra yaptığı konuşmada konuyu Rizeli olmasına getirerek ‘herkesten daha çok Rizeliyim’ demesi üzerine ‘ben de Rizeliyim’ demiş ve Abdürrahim Albayrak‘a konuşmasına binaen ‘hayır herkesten daha çok Rizeli değilsin, oradaki herkes kadar Rizelisin” demiştir.

Emre Bol Hangi Takımlı

  • Fenerbahçe

Yine söz konusu programda, konuk Savaş Çorlu ile hakem hataları üzerine konuşan Emre Bol, Fenerbahçeli olduğunu belirten konuşmalara yer vermiştir. Daha önceki programlarda da benzer şekilde Fenerbahçeli olduğunu ifade eden sözler sarf eden Emre Bol, Süper Lig’in 31. haftasında hakem hatalarının damga vurduğu Çaykur Rizespor-Galatasaray maçı sonrasında ‘bende artık Fenerbahçe aleyhine yapılan hakem hatalarını görmeyeceğim, hakemler de insandır hata yapabilir deyip geçeceğim‘ ifadelerine yer vermişti.

Öngörüleri Çıkmıyor

Daha çok söylediği sözlerin tam tersi çıkması ile gündeme gelen Emre Bol, çeşitli spor programlarında yaptığı öngörü ve tahminlerin de birçoğu çıkmamıştır. Örneğin;

  • Beşiktaş’ın Pepe‘yi almasının mümkün olmadığını ifade etmiş ancak birkaç ay sonra Beşiktaş Pepe’yi renklerine bağlamıştır.
  • Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkamayacağını söyleyen Emre Bol, bu öngörüsünde de yanılmış ve Beşiktaş, MonacoLeipzig ve Porto‘nun olduğu grupta 14 puan toplayarak grubunu namağlup ve lider bitirmiştir.
  • Beşiktaş’ın Gökhan Gönül’ü transfer etmesinin mümkün olmadığını, böyle bir transferin gerçekleşmeyeceğini söyleyen Emre Bol, Beşiktaş taraftarına ‘gitsin Fenerium’dan formasını alsınlar’ demiş ancak Beşiktaş hem Gökhan Gönül’ü hem de Caner Erkin’i Fenerbahçe’den transfer etmiştir.
  • Deplasmanda 2-0 kaybedilen Vardar maçı sonrasında konuşan Emre Bol, Fenerbahçe’nin Vardar’a evinde 4-5 atarak tur atlayacağını ifade etmiş ancak evinde 1-2 kaybederek kupaya eleme aşamasında veda etmiştir.

Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds