Tiktok Fenomeni Gürsel Nur Dağ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Gürsel Nur Dağ kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gürsel Nur Dağ’dan söz edeceğiz.

Gürsel Nur Dağ Kimdir?

  • Tiktok fenomeni

İlk başta kanser tedavisini başarıyla tamamlayan ve kanseri yenen Gürsel Nur Dağ, verdiği kiloları ile de büyük bir beğeni toplamış ancak daha sonra hastalığı tekrar nüksetmiştir. Daha önce olduğu gibi bu yazımızda da kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Koray Şahinbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soru hiç kuşkusuz yaşıdır. Sosyal medya fenomeni Gürsel Nur Dağ, 16 Mayıs 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 16 yaşındadır.

Nereli?

Öte yanan Gürsel Nur Dağ ile ilgili olarak merak edilen ve aratılan en önemli sorulardan biri nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni Gürsel Nur Dağ, bir videosunda Denizlili olduğunu belirtmiştir.

Boyu?

Aynı zamanda kendisine yöneltilen en önemli sorulardan biri kilosudur ancak biz şu anda sadece boyunun bilgisini verebiliyoruz. Kendisi 1.64 cm boyundadır.

İlginizi Çekebilir:  Zygmunt Bauman Kimdir?

Burcu Ne?

Sosyal medya fenomeni hakkında diğerleri kadar merak edilmese de burcunun ne olduğu da aratılanlar arasında. Gürsel Nur Dağ’ın burcu Boğadır.

Sosyal Medya Hesapları

Gürsel Nur Dağ, Tiktok’ta @gurselnurdag kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. Burada 100 binden fazla takipçi sayısına ve 5 milyondan fazla beğenesi sayısı bulunan Dağ’ın Instagram hesabında 5 binden fazla takipçisi var. Öte yandan YouTube kanalında ise 10 binden fazla abonesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Efe Sorarlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kendisine tedavi sürecinde Allah’tan şifalar diliyoruz. En kısa sürede sağlığına kavuşması dileğiyle

Gürsel Nur Dağ ile İlgili Aramalar

Google’da Gürsel Nur Dağ ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gürsel nur dağ aslen nereli, gürsel nur dağ kaç yaşında, gürsel nur dağ kimdir, gürsel nur dağ boyu, gürsel nur dağ kilosu, gürsel nur dağ tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara