Habertürk Muhabiri Gülçin Hacıevliyagil Ayçe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Habertürk muhabiri Gülçin Hacıevliyagil Ayçe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, eşi kim evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülçin Hacıevliyagil Ayçe’den söz edeceğiz.

Gülçin Hacıevliyagil Ayçe Kimdir?

  • Muhabir.
  • Televizyon habercisi

1977 yılında dünyaya gelen Gülçin Hacıevliyagil Ayçe, uzun süredir televizyon haberciliği görevinde bulunmaktadır. 2015 yılında düzenlenen 39. Sedat Simavi Ödülleri’nde Habertürk ekranlarında yayınlanan Mültecilerin Umuda Kaçış Öyküsü ile Televizyon Ödülü kazanmıştır.

Twitter ve Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülçin Hacıevliyagil Ayçe, şu anda Habertürk ekranlarında muhabirlik yapmaya devam etmektedir. Aslen nereli, boyu, eşi kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlgili Diğer Yazılarımız

Gülçin Hacıevliyagil Ayçe ile İlgili Aramalar

Google’da Gülçin Hacıevliyagil Ayçe ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülçin Hacıevliyagil Ayçe kimdir, Gülçin Hacıevliyagil Ayçe kimdir nerelidir, Gülçin Hacıevliyagil Ayçe habertürk, Gülçin Hacıevliyagil Ayçe aslen nereli, Gülçin Hacıevliyagil Ayçe kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: