Biyografi

Tiktok ve YouTube Fenomeni Eda Sakız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok ve YouTube fenomeni Eda Sakız kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok ve YouTube fenomeni Eda Sakız’dan söz edeceğiz.

Eda Sakız Kimdir?

 • Tiktok ve YouTube fenomeni
 • Influencer

1999 yılında Mersin’de dünyaya gelen Eda Sakız yaşamının büyük bir kısmını burada geçirmiştir. Tiktok’a videolar çekmeye başlamadan önce Mersin’de bir otelde barman olarak çalışana Eda Sakız daha sonra bir arkadaşından gördüğü Tiktok’u kendisi de denemeye başlamış ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Daha sonra Mersin’den İstanbul’a taşınan Eda Sakız, burada önemli projelerinin olduğunu söylemektedir. Tiktok’ta arkadaşları ile beraber eğlenceli videolar çeken Eda Sakız’ın sosyal medya platformlarında da kendisini takip eden milyonlar bulunmaktadır.

Tiktok’ta çektiği videoların beğeniyle izlenmesinin ardından YouTube kanalı açan Eda Sakız, aynı başarıyı burada da devam ettirmiştir. Şu anda yaşamına sosyal medya fenomeni ve influencer olarak devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

Eda Sakız ile ilgili olarak merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 1999 yılında doğmuştur. Yani kendisi şu anda 21 yaşındadır.

Nereli?

Kaç yaşında olduğu sorusundan sonra en çok merak edilen konu başlıklarından biri de nereli olduğudur. Eda Sakız yukarıda da belirttiğimiz gibi 1999 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Ancak aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Sevgilisi Var mı?

En samimi arkadaşlarından biri olan Zeynep Buse Korkmaz ile beraber videolar da çeken Eda Sakız ile ilgili olarak kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Rüzgarlive ile sevgililer mi sorusu çok sık soruluyor ancak Rüzgarlive bir videosunda uzan uzadıya bu konudan söz etmiş ancak Eda Sakız ile sevgili olmadıklarını dile getirmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya fenomeni Eda Sakız’ın Tiktok’ta 1.7 milyondan fazla takipçisi ve 105 milyondan fazla beğenisi bulunuyor. Aynı zamanda YouTube’da 250 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram’da ise 320 binden fazla takipçisi bulunuyor. Sosyal medyada kışkırtma, ifşa, cringe videoları çekmektedir.

Eda Sakız ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Sakız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eda sakız aslen nereli, eda sakız kaç yaşında, eda sakız sevgilisi var mı, eda sakız tiktok, eda sakız instagram, eda sakız ifşa

2 thoughts on “Tiktok ve YouTube Fenomeni Eda Sakız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

 • Hira gül

  Eda sakız , merve yalçın , ve cemre solmazla küsmü hiç biyerde yazmıyo lütfen cevap verinnnyalvarırım

  Yanıtla
  • tozlumikrofon

   eda sakız ile merve yalçın küsler ama cemre solmaz hakkında bir bilgimiz yok maalesef

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds