Tiktok Fenomeni Kürşat Juan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kürşat Juan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kürşat Juan’dan söz edeceğiz.

Kürşat Juan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Gerçek ismi Ümit Kürşat olan Kürşat Juan, özellikle Tiktok ve Instagram’da kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve sosyal medya platformlarında popüler hale gelmiştir. Kürşat Juan hakkında merak edilen soruları sizlere aşağıda başlıklar halinde vereceğiz.

Kaç Yaşında?

Kürşat Juan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Kürşat Juan, 5 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 21 yaşındadır.

Nereli?

Kürşat Juan ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli konu başlığı ise nereli olduğudur. Ancak bu konuyla ilgili net bir bilgi yoktur. İstanbul’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeninin ablası Artvin’de yaşamını sürdürmektedir. Kendisi aslen Artvinli olabilir.

Burcu Ne?

  • Boğa

Özel Hayatı ile İlgili Merak Edilenler

8 yaşında babasını 15 yaşında annesini kaybeden Kürşat Juan’ın Ablası Artvin’de yaşamına devam etmektedir. Kendisi ise abisi ile beraber İstanbul’da yaşamına devam ediyor.

Liseye geçiş sınavında 380 puan aldığını ve Endüstri Meslek Lisesi’ne gittiğini ve bu 4 yılın hayatının en kötü yılları olarak değerlendiren Kürşat Juan, bu dört senenin son iki senesinin her ne kadar iyi olsa meslek lisesinin pişmanlık olduğunu belirtiyor.

Hayat felsefesini anı yaşamak olarak belirten Kürşat Juan’ın en sevmediği şey yarı yolda bırakılmak. Bir süper gücün olsaydı ne isterdin sorusuna ise başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğünü bilmek olarak yanıt veren Kürşat Juan’ın en sevmediği şeylerden biri de böceklerdir. En büyük hayalini başkalarının yaşamlarına bir iz bırakmak olarak tanımlayan Kürşat Juan, yakın çevresi tarafından dürüst bir kişi olarak tanımlanıyor.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını yaptığı Tiktok’ta 2 milyondan fazla takipçisi ve 120 milyondan fazla beğenisi bulunan Kürşat Juan’ın Instagram üzerinde de 500 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi kullanıcı ismi olan Kürşat Juan adındaki YouTube kanalında ise 454 binden fazla abonesi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: