Zeynep Gülmez Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Zeynep Gülmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Gülmez’den söz edeceğiz.

Zeynep Gülmez Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Temmuz 1974 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Zeynep Gülmez, lisans eğitimini Tiyatro üzerine tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Zeynep Gülmez, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Zeynep Gülmez, son olarak Yalaza, Kocaman Ailem, Sevgili Geçmiş, Maria ile Mustafa gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Zeynep Gülmez, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok ve Instagram Fenomeni Melike Gülnur Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Zeynep Gülmez 1.73 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Gülmez, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeynep Gülmez hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Rapçi Joker (Mete Erpek) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Gülmez ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Gülmez ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep Gülmez kaç yaşında? Alemin Kralı Mehveş kim? Zeynep Gülmez nereli?, Tolga Güleryüz Zeynep Gülmez Instagram Birsu Demir Zeynep Gülmez çocuğu varmı Ececan Gümeci Hamdi Kahraman Elvin Levinler Yağmur Ün

İlginizi Çekebilir:  Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara