Güldeniz Açıkel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Güldeniz Açıkel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı manken, sunucu ve oyuncunun yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güldeniz Açıkel’in biyografisinden söz edeceğiz.

Güldeniz Açıkel Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Eylül 1990 tarihinde Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde dünyaya gelen Güldeniz Açıkel, önlisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Açıkel, 13 yaşından beri tiyatro ile yakından ilgilenmektedir. 2018 yılında Gülşah Çomoğlu’ndan kamera önü eğitimleri alan Güldeniz Açıkel, eğitimden sonra çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra modellik de yapan Güldeniz Açıkel, Osmanlı moda tasarımcısı olarak bilinen Sabiha Alakuşu’nun modelliğini de üstlenmiş ve podyumlarda boy göstermiştir.

Güldeniz Açıkel, özellikle Yasemin Yalçın Sahnesinde “İlişkiler Çelişkiler” adlı oyunda sergilediği Gülizar karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Öte yandan Açıkel, evli ve iki çocuk annesidir.

Boyu ve Kilosu

  • Güzel oyuncu 1.69 boyundadır ve 59 kilodur.

Instagram hesabını korumalı olarak kullanan Güldeniz Açıkel’in bu platform üzerinde yaptığı paylaşımları ise şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. Güldeniz Açıkel ile ilgili olarak merak edilen annesi babası kimdir, kaç kilo gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Güldeniz Açıkel ile İlgili Aramalar

Google’da Güldeniz Açıkel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; güldeniz açıkel evli mi, güldeniz açıkel eşi kim, güldeniz açıkel kaç yaşında, güldeniz açıkel aslen nereli, güldeniz açıkel instagram, güldeniz açıkel boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: