Biyografi

Tiktok Fenomeni Sena Kandil Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Sena Kandil kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sena Kandil’den söz edeceğiz.

Sena Kandil Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Tiktok’un en ünlü isimlerinden olan Sena Kandil hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın yeni yeni yükselişe geçen isimlerinden olan Sena Kandil, bir videosunda 18 yaşında olduğunu ifade etmiştir.

Nereli?

Sena Kandil hakkında merak edilen bir diğer soru nereli olduğudur. Kandil, Tiktok üzerinden paylaştığı bir videosunda Antalyalı olduğunu dile getirmiştir.

Boyu?

Öte yandan Sena Kandil hakkında merak edilen bir diğer soru boyunun kaç olduğudur. Buna da bir videosunda cevap veren Kandil, 1.61 boyunda olduğunu ifade etmiştir.

Burcu?

Diğer sosyal medya fenomenlerinde olduğu Sena Kandil hakkında da en az merak edilen soru burcudur. Sena Kandil, Koç burcu olduğunu belirtiyor.

Sevgilisi Var mı?

Sena Kandil, Tiktok üzerinde yayınladığı bir videosunda sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Öte yandan gezmeyi çok sevdiğini ifade eden Kandil’in en sevdiği renkler siyah kırmızı ve mor.

Sosyal Medya Hesapları

Özellikle Tiktok üzerinde hayli popüler bir isim olan sosyal medya fenomeni ve Influencer Sena Kandil’in, burada 155 binden fazla takipçisi ve 10 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 30 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds