Teknoloji

Tiktok Sandık Açmak Ne Demek?

Tiktok uygulaması ile ilgili ilginç terimler yazı serimize devam ediyoruz. Bu makalemizin konusu ise sandık açma. Tiktok uygulamasına giriş yaptığım anda canlı yayınları gezerken fark ettim ki çoğu yayında sandık açılacak diye bekleyen binlerce kişi durmadan yayına hediye jeton gönderiyor. Sanırım bunun ne anlama geldiğini merak eden bir ben değilim. Siz de merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

Tiktok içerisinde canlı yayınlardan para kazanma özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde takipçiler yayın sırasında çeşitli hediyeler göndererek yayıncıya destek oluyor. Sandık açma da bağış yaparken aynı zamanda kazanma ihtimali sağlayan ilhinç bir yöntem.

Tiktok sandık açmak demek, yayın esnasında içerik üreticisi tarafından belirlenen bir sınırda jeton sayısına ulaşınca yine yayıncının belirlediği miktarda jetonun yayına destek olanlara dağıtılmasıdır. Bir başka deyişle hediyelerin hepsi bir sandık içerisinde toplanır ve izleyicilere bir kısmı tekrar hediye olarak gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds