TLC Ya Sev Ya Sat Sunucusu Jillian Harris Kimdir? Kaç Yaşında?

TLC ekranlarında yayınlanan ”Ya Sev Ya Sat Kanada” ve ”Ya Sev Ya Sat Vancouver” gibi eğlence programlarının kadın sunucusu Jillian Harris kimdir, kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Jillian Harris’ten söz edeceğiz.

Jillian Harris Kimdir?

  • Oyuncu

30 Aralık 1979 tarihinde Kanada’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini British Columbia Teknoloji Enstitüsü’nde 2006 yılında tamamlayan Harris, Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan pek çok eğlence programında boy göstermiştir.

İlginizi Çekebilir:  İlkyaz Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

2013 yılında Kanada televizyonlarında yayınlanan ve orijinal ismi “Love it or List it Vancouver” olan bir eğlence programını sunmaya başlamıştır. Bu programda partneri Todd Talbot ile beraber evlerini yenilemek veya satmak isteyen aileleri konu almıştır. Söz konusu program 2019 baharına kadar devam etmiştir.

2017 senesinde Instagram hesabı üzerinde bir yemek kitabı paylaşacağını duyurmuştur. Öte yandan aynı yıl içerisinde sevgilisi Justin ile beraber kendilerini anlatan ve 4 bölümden oluşan bir belgesel çekmeye hazırlandıklarını ifade etmişlerdir.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Özel Hayatı

4 Mart 2016 tarihinde uzun süre birliktelik yaşadığı Justin Pasutto’dan bir bebek beklediğini duyuran Harris, 5 Ağustos 2016 tarihinde Leo George adında bir çocuk dünyaya getirmiştir. Çiftin daha sonra 28 Eylül 2008 tarihinde Annie Marjorie Bea isminde ikinci çocukları dünyaya gelmiştir.

Jillian Harris’in Instagram hesabında 1.5 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Profilini ziyaret etmek için Instagram’da sadece Jillian Harris yazmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Cemre Gün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Jillian Harris ile İlgili Aramalar

TLC TV ekranlarında yayınlanan “Ya Sev Ya Sat” isimli programda Todd Talbot ile beraber ekranlarda boy gösteren Jillian Harris ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; jillian harris kaç yaşında, jillian harris instagram, ya sev ya sat kadın sunucusu kim, ya sev ya sat kanada kadın sunucusu, jillian harris ya sev ya sat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara