TRT Spor Yorumcusu Evren Göz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Evren Göz kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Evren Göz’den söz edeceğiz.

Evren Göz Kimdir?

— Spor yorumcusu, sunucu

Ataköy Cumhuriyet Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Kariyerinde spor yorumculuğu, sunuculuk, muhabirlik ve gazetecilik gibi çeşitli alanlarda görev yapmıştır.

Kaç Yaşında?

Evren Göz ile ilgili olarak merak edilen en önemli soru kaç yaşında olduğudur. Spor yorumcusu Göz, 11 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Evren Göz şu anda 37 yaşındadır.

Nereli?

Evren Göz hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de nereli olduğudur. Evren Göz, İstanbul’da doğup büyümüştür ancak aslen Giresunludur.

İlk olarak NTVSPOR’da Galatasaray muhabiri olarak çalışmaya başlamıştır. NTVSPOR’un kapanmasının ardından Galatasaray Spor Kulübü Basın Genel Koordinatörlüğü görevine getirilmiştir. Bir süre önce Haber Global’de spor yorumcusu olarak çalışan Evren Göz daha sonra ise TRT Spor ekranlarına transfer olmuştur. Kendisi ayrıca YouTube üzerinden yayın yapan Vole kanalının Genel Yayın Yönetmenidir.

Hangi Takımlı?

Evren Göz hakkında merak edilen ön önemli sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Evren Göz, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları, sosyal medya kullanıcıları ve sözlük yazarlarının ortak kanısı çevresinde koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Kariyerinde de Galatasaray muhabirliği görevi bulunmaktadır.

Ancak Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor olmak üzere pek çok takımın transfer politikalarını, son dakika gelişmelerini, oyuncuların son durumlarını, maçları hakkındaki düşüncelerini objektif ve rasyonel bir şekilde değerlendirmektedir. Sosyal medyadan da aldığı son dakika gelişmelerini, transfer dedikodularını an be an paylaşmaktadır.

Evren Göz ile İlgili Aramalar

Google’da Evren Göz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; evren göz fenerbahçe, evren göz galatasaray, evren göz fenerbahçe, evren göz beşiktaş, evren göz vole, evren göz hangi takımlı, evren göz kaç yaşında, evren göz aslen nereli, evren göz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.