Travocort Krem

Mantar rahatsızlığının insanı ne kadar rahatsız ettiğini biliyoruz. Hele ki en büyük problem sürekli tekrar edebiliyor şekilde inatçı olması. Tedavi yöntemleri arasında ilaçlar, kremler bulunuyor. En iyisi tabii ki bu rahatsızlığa hiç bulaşmadan korunmak. Kısaca cildimizi kuru tutmak başkasına ait kişisel bir şeyi kullanmamak başlıca korunma yöntemlerinden. Bugün tedavide etkili olan travocort krem ilacını anlatmaya çalışacağız. Prospektüsünden de bazı alıntılar yaparak travocort krem nedir, ne için kullanılır? Travocort krem fiyatı konusunda bilgiler derleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Uykuda Titreme Neden Olur?

Sitemizin gizlilik kısmında da özellikle belirtildiği gibi her ne olursa olsun ilaçlarınızı kullanmadan önce bir sağlık profesyoneline başvurun. Travocort krem tedavide çok etkili bir ilaç olsa da onlarca mantar türü içinden sizin rahatsızlığınıza uygun olan tür için başka ilaçlar doktorunuz tarafından önerebilir. Dermatologa gittiğinizde derinizden çok ufak bir örnek olarak hastalığınızın türünü laboratuvarda tespit etmek isteyebilir.

İlginizi Çekebilir:  Aknetrent ve Roaccutane Polisliğe Engel mi?

TRAVOCORT, ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden (örneğin ellerde, parmak araları, kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.
TRAVOCORT’ un ambalaj büyüklüğü 15g ‘dır ve 1g TRAVOCORT 10 mg (% 1) izokonazol nitrat ve 1 mg (% 0,1) diflukortolon valerat etkin maddelerini içerir.
İzokonazol nitrat; derinin yüzeysel mantar hastalıklarının tedavisi için kullanılır. Birçok mikroba karşı etkilidir; dermofitlere, mayalara, maya benzeri mantarlara(pitriyasis versicolor’a neden olan organizmalar da dahil), küflere ayrıca kırmızı, kahverengi lekelerle belirgin bulaşıcı bir deri hastalığı olan Erythrasma’ya sebep olan organizmalara karşı da etkilidir.

İlginizi Çekebilir:  İrmik İshal Yapar mı? İshale İyi Gelir mi?

Doktorunuz aksini söylemedi ise günde 2 defa sürülür.

 

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi