TRT Haber Muhabiri Fatma Demir Turgut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fatma Demir Turgut kimdir, nereli ve kaç yaşında yaşında, eşi kimdir, boyu ve kilosu nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve TRT sunucularının ve muhabirlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fatma Demir Turgut’tan söz edeceğiz.

Fatma Demir Turgut Kimdir?

  • Muhabir.

1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. TRT 1 ve TRT Haber kanallarında sağlık muhabiri olarak görev yapan Fatma Demir Turgut, lisans eğitimine 1993 tarihinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim ve Medya Çalışmaları Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. Eylül 1998 tarihinden itibaren TRT’de muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

TRT muhabiri Fatma Demir Turgut 45 yaşındadır. Eşinin adı Alper Turgut’tur. Zehra isminde bir de yeğeni vardır. Yaşamına İstanbul’da devam eden Fatma Demir Turgut, TRT’nin en kıdemli muhabirleri arasında yer almaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatma Demir Turgut’un bu platform üzerinde 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Fatma Demir Turgut ile İlgili Aramalar

Google’da Fatma Demir Turgut ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; fatma demir turgut kaç yaşında, fatma demir turgut eşi kim, fatma demir turgut evli mi, fatma demir turgut trt haber, fatma demir turgut instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.