TRT Muhabiri Belgin Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Belgin Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim, evli mi, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı haber muhabiri ve sunucularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Belgin Aydın’dan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Sapmaz Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Belgin Aydın Kimdir?

  • Muhabir.

TRT Haber ve TRT 1 muhabirlerinden olan Belgin Aydın, eğitimden sağlığa, teknolojiden spora kadar pek çok alanda yaptığı haberlerle tanınmıştır. TRT ekranlarının en başarılı muhabirlerinden biri olan Belgin Aydın, 2014 yılında TRT’de çalışmaya başlamıştır. Evlidir ve bir çocuğu vardır.

İlginizi Çekebilir:  Bihter Delüv Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Özel Hayatı

TRT’nin başarılı muhabiri Belgin Aydın, 2009 yılında tanıştığı eşiyle 1 Eylül 2011 tarihinde evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden 14 Aralık 2013 tarihinde Ulaş adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Belgin Aydın, Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Başarılı muhabir Belgin Aydın hakkında merak edilen kaç yaşında, aslen nereli, boyu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gül Arcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara