Biyografi

TRT Spor Spikeri Senad Ok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Senad Ok kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Senad Ok’tan söz edeceğiz.

Senad Ok Kimdir?

  • Köşe yazarı
  • Spor yorumcusu

1977 yılında dünyaya gelmiştir. 1996 yılında Kültür Koleji’nde lise eğitimine başlayan Senad Ok, 2001 yılında liseden mezun olmuştur. Daha sonra lisans eğitimine 2001 yılında başlayan Ok, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2005 yılında mezun olmuştur.

Meslek yaşamına Doğan Haber Ajansı’nda muhabir olarak başlayan Senad Ok, daha sonra 2009 ile 2011 yılları arasında Habertürk’te muhabir olarak çalışmış ardından da 1 yıl süreyle Posta Gazetesi’nde yine muhabir olarak görev almıştır.

Sports TV’de 2008 tarihinde başladığı sunuculuk görevini 12 yıl boyunca sürdürmüştür. Aralık 2012 tarihinden itibaren Milliyet gazetesinde köşe yazılarına devam etmektedir.

Bildiği diller arasında İtalyanca, Boşnakça, İngilizce ve İspanyolca yer alan Senad Ok, aynı zamanda TRT Spor ekranlarında yorumculuk yapmaktadır.

Hangi Takımlı

Kendisi hakkında en çok merak edilen soru hangi takımı tuttuğudur. TRT Spor spikeri ve gazeteci Senad Ok, uzun süre Fenerbahçe muhabirliği yapmış ve özellikle Fenerbahçe transfer haberleri ile ismini duyurmuştu. Kendisinin Fenerbahçeli olduğunu tahmin ediyoruz. Öte yandan kendisi ile aynı ismi taşıyan bir voleybolcu vardır.

Senad Ok ile İlgili Aramalar

Google’da Senad Ok ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; senad ok kaç yaşında, senad ok nereli, senad ok aslen nereli, senad ok kimdir, senad ok trt spor kimdir, senad ok trt spor aslen nereli, senad ok hangi takımlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds