TRT Sunucusu Anda Özmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Anda Özmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Anda Özmen’den söz edeceğiz.

Anda Özmen Kimdir?

  • Sunucu

3 Ağustos 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Anda Özmen, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında üç yıl diksiyon ve oyunculuk eğitimi alan Anda Özmen, pek çok tiyatro oyununda da görev almıştır. Mezun olduktan sonra Kana A’da televizyonculuk kariyerine adım atan Anda Özmen, sınıf öğretmenliğinde ilerlememiş ve kariyerine medya sektöründe devam etme kararı almıştır. Anda Özmen, halen TRT’de sunucu ve spiker olarak görev yapmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Polat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Doğum Tarihi? Doğum Günü Ne?

Anda Özmen, TRT’nin sembol ve simge isimleri arasında yer alıyor. Başarılı sunucu ve spiker Anda Özmen, TRT’de uzun yıllar boyunca canlı yayınlarda, ana haber bültenlerinde sunucu ve spiker olarak görev yapmaktadır. Anda Özmen’in doğum tarihi, yukarı da belirttiğimiz gibi 3 Ağustos’tur. 38 yaşındaki başarılı sunucu Aslan burcudur.

İlginizi Çekebilir:  Irmak Zileli Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Instagram hesabından (andaayva) da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Anda Özmen ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, eşi kimdir, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Anda Özmen ile İlgili Aramalar

Google’da Anda Özmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Anda Özmen instagram Anda ayva Instagram Anda Özmen Twitter Anda Özmen Facebook Anda Özmen boyu anda özmen aslen nereli, Anda Özmen TRT, anda özmen kaç yaşında, anda özmen eşi kimdir

İlginizi Çekebilir:  Mahmut Orhan Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara