TRT Sunucusu Fuat Kozluklu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Fuat Kozluklu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, hangi kanalda? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fuat Kozluklu’dan söz edeceğiz.

Fuat Kozluklu Kimdir?

  • Sunucu.

1965 yılında Malatya’da dünyaya gelen Fuat Kozluklu, meslek hayatına 1982 tarihinde Malatya’daki yerel gazetelerden olan ‘Görüş’ isimli gazetede adım atmıştır. Daha sonra 1983 yılında İstanbul’a taşınan Fuat Kozluklu, burada Cumhuriyet gazetesinde çalışmıştır. 1985 tarihinde Sabah gazetesinin kurulmasıyla buraya geçen Kozluklu, gazetede muhabir olarak görev yapmıştır. 1989 yılında tekrar Cumhuriyet gazetesine dönen Fuat Kozluklu, zaman zaman yurt dışında da foto muhabirlik yapmıştır.

Meslek hayatı boyunca TGRT Haber, ATV, Kanal 24 gibi çeşitli kanallarda görev yapan Fuat Kozluklu, son olarak TRT ve TRT Haber’de sunucu ve muhabir olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Gaziantep Hasan Kalyoncu ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde sunuculuk ve televizyon haberciliği üzerine dersler vermektedir.

Özel Yaşamı

Başarılı sunucu ve gazeteci Fuat Kozluklu, 2008 yılının Ağustos ayında Habertürk sunucularından Buse Biçer ile dünya evine girmiştir. Çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2015 yılında ayrılmıştır. Çiftin bu evliliklerinden Burak adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Instagram ve Twitter üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fuat Kozluklu aslen Malatyalıdır ancak Malatya’nın neresinden olduğuna dair bir bilgi yoktur. Şu anda TRT kanalındadır. Gece Bakışı’nı sunmaya çeşitli sebeplerden ötürü bir süre ara vermiştir. Bu sürede Azerbaycan’a gitmiştir. Son Dakika olayları ile hatırlanmaktadır.

Fuat Kozluklu ile İlgili Aramalar

Google’da Fuat Kozluklu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fuat Kozluklu Gece bakışını neden sunmuyor Fuat Kozluklu neden yok fuat kozluklu malatya’nın neresinden Trt Haber Fuat Kozluklu neden yok Fuat Kozluklu son dakika Fuat kozluklu ekşi Fuat Kozluklu TRT Haber Fuat Kozluklu hangi kanalda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.