Biyografi

Bloomberg HT Sunucusu Barış Esen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Barış Esen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Barış Esen’den söz edeceğiz.

Barış Esen Kimdir?

  • Sunucu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Barış Esen, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Bölgesel ve Stratejik Etüdler Bölümü’nde tamamlamıştır. Doktora eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Barış Esen, meslek hayatına 2004 yılında CNN Türk’te dış haberler departmanında başlamıştır. 2005 ile 2010 yılları arasında SKY Türk kanalında sunucu, editör ve muhabir olarak görev yapan Barış Esen, Bloomberg kanalına kuruluşundan sonra transfer olmuştur. Bu kanalda sunucu ve editör olarak görev yapan Barış Esen, ‘Küresel Piyasalar’ ve ‘Ekonomik Görünüm’ programlarını; radyoda ise ”Barış’ın Sesi” programlarını sunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Barış Esen’in bu platform üzerinde 4 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Barış Esen hakkında merak edilen kaç yaşında, aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Barış Esen ile İlgili Aramalar

Google’da Barış Esen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; barış esen kaç yaşında, barış esen evli mi bekar mı, barış esen instagram hesabı, barış esen bloomberg ht boyu kaç, barış esen bloomberg ht doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi