Tuan Tunalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Tuan Tunalı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca kısaca Tuan Tunalı’dan söz edeceğiz.

Tuan Tunalı Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Aralık 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tuan Tunalı, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Paris’e giden Tunalı, burada sinema üzerine yüksek lisans eğitimi tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  ATV ve A Haber Muhabiri Rüya Akkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Sporla da ilgili olan Tuan Tunalı, aynı zamanda lisanslı olarak basketbol ve bilardo sporları ile ilgilenmektedir. Özellikle 2001 yılında Best Promosing Model yarışmasıyla adını duyurmuştur. Deniz Yıldızı adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 2018 senesinde ise Yasak Elma adlı dizide Mete rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında dünya evine girmiş ancak 2018’de boşanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Tuan Tunalı ile İlgili Aramalar

Google’da Tuan Tunalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuan Tunalı Deniz Küçükköse Hazal Filiz Küçükköse Tuan Tunalı evlendi Tuan Tunalı kimdir Alp Güler Tuan Tunalı Hazal Filiz Küçükköse Hazal Filiz Küçükköse ikizi, tuan tunali aslen nereli, tuan tunali boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi