Biyografi

Tunç Oğuz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tunç Oğuz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı? Türk sinema ve dizi film oyuncusu Tunç Oğuz, 9 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kariyerine tiyatro çalışmalarıyla başlayan Tunç Oğuz, 1998 yılından itibaren birçok film ve dizi projesinde yer aldı ve hala yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

İşte Tunç Oğuz’un rol aldığı bazı film ve diziler:

  1. “Arka Sokaklar” – 2013-2023 yılları arasında Arda Atik karakterini canlandırdığı bu TV dizisi, kariyerinde önemli bir dönüm noktasıdır.
  2. “Karınca” – 2019 yılında Yüksel karakteriyle sinema dünyasında boy gösterdi.
  3. “Bizim Okul” – 2013 yılında TV dizisi olarak yayınlanan bu projede rol aldı.
  4. “Karanlıkta Biri Var” – 1998 yapımı TV filmi olan bu projede de yer aldı.

Tunç Oğuz, İstanbul’un yetiştirdiği başarılı bir oyuncudur ve gelecekte de yeni projelerde izleyicilerle buluşmaya devam etmeyi planlamaktadır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Tunç Oğuz, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Başarılı oyuncu Tunç Oğuz hakkında merak edilen aslen nereli, aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds