Biyografi

Uğraş Bingöl Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Uğraş Bingöl kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Uğraş Bingöl’den söz edeceğiz.

Uğraş Bingöl Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Ankara Üniveristesi Gazetecilik Bölümü’nde 2008 yılında tamamlayan Uğraş Bingöl, basın sektöründe uzun yıllar çalışmış bir gazetecidir. Parlamento muhabiri olarak deneyim kazanan Uğraş Bingöl, 2018 yılından beri Doğuş Grubu’nda (Star TV&NTV) parlamento muhabiri olarak görev yapmaktadır. Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Uğraş Bingöl, gündemin nabzını yakından takip etmekte ve yaptığı haberlerle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Uğraş Bingöl hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında ve evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Uğraş Bingöl, erişim tarihi: 5 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds