Uğur Alaattinoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Uğur Alaattinoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Uğur Alaattinoğlu’ndan söz edeceğiz.

Uğur Alaattinoğlu Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini 2010 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlayan Uğur Alaattinoğlu, üniversite birinci sınıfta Demiröreren Haber Ajansı’ndan çalışmaya başlamış, daha sonra da TGRT Haber bünyesinde muhabir olarak görev almıştır. Başarılı muhabir Uğur Alaattinoğlu, 2014 yılından itibaren Show TV Ana Haber muhabir olarak görev almaktadır. Gazi Parkı Olayları ve Soma Maden Kazası gibi birçok önemli olayı sahadan kamuoyuna duyurmuştur. Uğur Alaattinoğlu ayrıca Beşiktaş taraftarıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uğur Alaattinoğlu, muhabirlik faaliyetine şimdilik Show TV Ana Haber bünyesinde devam etmektedir. Ayrıca YouTube hesabından da 20 binden fazla abonesi ve 30 milyondan fazla görüntülenmesi vardır. Başarılı muhabir Uğur Alaattinoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • linkedin.com, (profil: https://www.linkedin.com/in/ugur-alaattinoglu-828736141/, erişim tarihi: 27 Mart 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.