Biyografi

Emre Cemil Ayvalı Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Emre Cemil Ayvalı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından ve dallarından yüzlerce kişiden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca son zamanların tartışma programlarına sıkça boy gösteren ”Emre Cemil Ayvalı”dan söz edeceğiz.

Emre Cemil Ayvalı Kimdir?

  • Yazar

1988 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Emre Cemil Ayvalı, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi, Kültür Bakanlığı ve Başbakanlık’ta danışmanlık hizmetinde bulunan Ayvalı, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde ‘Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler’ alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi Karşıyaka İlçe Gençlik, İzmir İl Gençlik ve Genel Merkez Gençlik Kolları’nda başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Emre Cemil Ayvalı, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Akıl Çemberi isimli tartışma programında programa katılan diğer konuklar ile son zamanlarda gündeme gelen deprem vergisi konusunda programa katılan diğer konuklar ile tartışmış ve deprem vergilerinin boşa harcanmadığını, toplanan paralar ile Van ve Bitlis’i adeta yeniden inşa ettiklerini dile getirmiş ve bu noktada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı görüşte olduğunu ifade ederek deprem vergileri konusunda hükumetin haklı olduğunu ve deprem vergilerinin boşa gitmediğini bildirmiştir.

Kendisi ayrıca ”Yönünü Şaşıran Ok” isimli kitabın da yazarı olan Ayvalı evlidir. Çeşitli tartışma programlarında konuk olarak boy gösteren Ayvalı, sosyal medya hesaplarından da takipçilerine hitap etmektedir. Twitter hesabına aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Twitter Hesabı

Emre Cemil Ayvalı ile İlgili Aramalar

Google’da Emre Cemil Ayvalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; emre cemil ayvalı eşi emre cemil ayvalı babası emre cemil ayvalı cumhurbaşkanlığı emre cemil ayvalı nereli emre cemil ayvalı ekşi emre cemil ayvalı babası kimdir emre cemil ayvalı kimin oğlu emre cemil ayvalı kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds