Uğur Gallenkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Uğur Gallen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Uğur Gallenkuş’tan söz edeceğiz.

Uğur Gallenkuş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1990 senesinde Niğde’de dünyaya gelen Uğur Gallenkuş, ilköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Daha sonra 2013 senesinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi’nden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra bir süre farklı işler yapan Uğur Gallenkuş, daha sonra özel bir şirketin e-ticaret sitesini yönetmektedir.

Uğur Gallenkuş’un 4 yıl önce boğulan bir Suriyeli çocuğun fotoğrafı, bütün dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştı. Gallenkuş, Türkiye’de dramatik bir boyuta evrilen Suriyeli sığınmacılar meselesinden derinden etkilendi. Suriye’de yaşanan trajediyi kendisine has üslupla ifade eden ve sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşan Uğur Gallenkuş, sıra dışı tarzı ile diğer sosyal medya fenomenlerinden oldukça ayrı bir yere sahip.

Fotoğraflarını, fotoğraflarının hikayesini, çalışmalarını https://www.saatchiart.com/ugurgallen adresinden paylaşmaktadır.

Instagram’da 800 binden fazla takipçisi bulunan Uğur Gallenkuş, hakkında en çok merak edilen konu başlıkları kısaca şöyle:

  • Doğum Tarihi: 1990
  • Yaş: 29
  • Doğum Yeri: Niğde
  • Eğitim: Üniversite (Anadolu Üniversitesi-İşletme)

Uğur Gallenkuş’un fotoğrafları, takipçileri tarafından beğenilmekte ve sosyal medya platformlarından paylaşılmaktadır. Uğur Gallenkuş ile ilgili olarak en çok merak edilen konu başlıklarından biri de kendisi ile nasıl iletişime geçileceği. Uğur Gallenkuş ile yapılan birkaç röportaj da vardır. Kendisinin ilgi alanı ise insanların her gün şahit olduğu sıradan olayları, zıtları ile vererek bir farkında olma bilinci uyandırmak ve güncel meseleleri bu sayede daha zinde ve daha etkili bir şekilde ifade etmektir. Bunu ise fotoğrafları kullanarak yapmaktadır. Bu konuda da başarılı olduğunu ifade etmek mümkün.

Uğur Gallenkuş ile İlgili Aramalar

Google’da Uğur Gallenkuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; uğur gallen fotoğrafları uğur gallen kim uğur gallenkuş kimdir uğur gallen instagram uğur gallen röportaj uğur gallenkuş nereli uğur gallenkuş ekşi uğur gallenkuş kim uğur gallenkuş instagram uğur gallenkuş iletişim uğur gallenkuş twitter uğur gallen fotoğrafları uğur gallenkuş röportaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.