Umut Can Ünlü Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Sosyal medyada bir gencin videosunu ondan izinsiz çekerek kişisel hesabından paylaşan ve videodaki gence “sen önce burnunu yaptır pis fakir” diyerek hakaret eden Feyza Gündüz ismi gündem oldu. Feyza Gündüz’ün yanındaki kişinin ise erkek arkadaşı Umut Can Ünlü olduğu öğrenildi. 

Sosyal medyada bu gecenin en çok konuşulan olaylarından olan Feyza Gündüz’ün skandal videosu, Twitter’da bir kullanıcı tarafından atılan video gündem oldu. 

Feyza Gündüz isimli bir kişinin izinsiz olarak bir gencin videosunu çekmesi ve gence hakaretler içeren yorumlarını sosyal medya hesabından paylaşması üzerine video ve videoyu çeken kişilerin isimleri gündem oldu. 

Feyza Gündüz olduğu öğrenilen bir İBB çalışanı ile erkek arkadaşı Umut Can Ünlü’nün konu olduğu skandal videonun ardından Feyza Gündüz ve Umut Can Ünlü’nün kim olduğu sorusu sorulmaya başlandı. 

Umut Can Ünlü Kimdir? 

Twitter paylaşımlarından da açıkça görüleceği üzere Umut Can Ünlü, Ekrem İmamoğlu’na muhalif bir isim. Sosyal medya hesabından paylaştığı bazı gönderilerde Ekrem İmamoğlu’na eleştiri dozajını aşan yorumlarda bulunan Umut Can Ünlü’nün gerçekte kim olduğu ve ne İş yaptığı ise bilinmiyor. 

Bir paylaşımında tabancayla ateş ettiği görülen Umut Can Ünlü’nün sevgilisi Feyza Gündüz gibi AKP teşkilatlarında görev aldığı öne sürülüyor. 

Mermiye Boğarım 

Feyza Gündüz isminin sosyal medyada gündem olmasının ardından pek çok kullanıcı Gündüz’e özelden mesaj attı. Bu mesajların birine “mermiye boğarım” diye karşılık veren Feyza Gündüz’e tepki daha da arttı.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Umut Can Ünlü hakkında henüz yeterli bir bilgi elimizde yok. Bilgiler elimize ulaştığında buradan sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.