Utku Ateş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Utku Ateş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Utku Ateş’ten söz edeceğiz.

Utku Ateş Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Utku Ateş, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Radyo Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında Craft Atölye’de ve Akademi 35.5 Sahne Sanatları’nda oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ayyüce Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bugüne kadar pek çok reklam filminde görev alan Utku Ateş, ilk oyunculuk deneyimini ise Kurt Seyit ve Şura adlı dizide yaşamıştır. Ardından Pek Yakında adlı sinema filminde görev alan Utku Ateş, daha sonra ise Çilek Kokusu, Poyraz Karayel ve Aile İşi adlı dizilerde görev almıştır. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında görev almıştır.

Daha sonra da Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları adlı dizide Murat rolünde oynamıştır. Ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi adlı dizide Rehber Sinan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Utku Ateş, daha sonra Erkenci Kuş dizisinde Yiğit rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısı Serdar karakterini canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Simay Barlas Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Utku Ateş 1.88 cm boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Utku Ateş, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Utku Ateş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Adnan Erdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Utku Ateş ile İlgili Aramalar

Google’da Utku Ateş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; utku ateş aslen nereli, utku ateş kimdir nerelidir, utku ateş boyu kaç, utku ateş kilosu, utku ateş oynadığı diziler, utku ateş evli mi bekar mı, utku ateş instagram hesabı, utku ateş sevgilisi var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara