Uykusuzluk Ereksiyonu Etkiler mi?

Uykusuzluk insanların özellikle günümüz yaşam standartlarında en çok problem yaşadığı sorunlardan biridir. Hal böyle olunca beraberinde getirdiği birçok rahatsızlığı da çokca görmeye başladık. Düzenli bir uyku bağışıklık sisteminden başlayarak birçok vücut fonksiyonunun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Peki uykusuzluk ereksiyonu etkiler mi? Sertleşme problemlerine sebep olur mu? Gelin hızlı ve net bir şekilde sorumuza cevap verelim.

Uykusuzluk ereksiyonu etkiler. Hem de bu etki gözle görülür derecede büyük ve önemli boyutlarda olacaktır. Bunun ana sebebi düzenli bir uyku almadığınız anda hormonal aktiviteleriniz bozulacaktır. Bu da erkeklerde sertleşme problemine sebep olur. Ancak bunu kural gibi kesin birşey olarak söyleyemeyiz. Ereksiyonu etkileyen psikoloji, stres, sağlıklı bir tansiyon gibi onlarca farklı şey etkilemektedir.

Sonuçta  uykusuzluk sebebiyle bu türden bir etki görmeniz gayet olasıdır. Tozlu Mikrofon olarak sizlere bu türden bir seri oluşturarak nelerin sertleşmeyi etkileyebileceğiniz çok detaylı şekillerde anlatacağız. Sitemizi favorilerinize eklemeyi unutmayınız. Böylelikle bu konu hakkında çok detaylı bilgi edinmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.