Veda Yurtsever Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Veda Yurtsever kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Veda Yurtsever’den söz edeceğiz.

Veda Yurtsever Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Eylül 1969 tarihinde Bingöl’de dünyaya gelen Veda Yurtsever, Eskişehir’de oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. Bu zamana kadar İstanbul, Ankara ve Diyarbakır Devlet Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda görev almıştır. Aynı zamanda İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da yönetmenlik yapmıştır. Başarılı oyuncu Veda Yurtsever, aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de eğitmenlik yapmıştır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Beyaz Karanfil adlı dizide adım atan Veda Yurtsever, sonrasında Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kırgın Çiçekler adlı dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu, Zengin ve Yoksul isimli dizide görev almıştır. Veda Yurtsever son olarak Babil adlı dizide Kudret karakterine hayat vermiştir.

Evli mi? Eşi Kim?

1998 yılında Mahir İpek ile dünya evine giren Veda Yurtsever, 20 yıl sonra eşinden boşanmıştır. Mahir İpek ve Veda Yurtsever çiftinin bu evliliklerinden 2003 doğumlu bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Veda Yurtsever 1.67 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Veda Yurtsever hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Veda Yurtsever ile İlgili Aramalar

Google’da Veda Yurtsever ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Veda yurtsever filmler ve tv şovları Veda Yurtsever Fatmagül’ün Suçu Ne Veda Yurtsever İpek Issız Adam Nil Keser Veda Yurtsever Instagram Veda Yurtsever dini Veda Yurtsever Nereli Veda Yurtsever İpek Boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.