Biyografi

Veysi Dündar Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Veysi Dündar kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, babası kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Veysi Dündar’dan söz edeceğiz.

Veysi Dündar Kimdir?

  • Yazar.

Mardin’in Midyat ilçesinde dünyaya gelen Veysi Dündar, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü’nde tamamlamıştır. Kanal 6’da muhabirlik yapan Veysi Dündar, sonrasında Kanal 9’da haber müdürü olarak görev yapmıştır. 2007 yılında yapımcılığa adım atmış ve ilk filmini çekmiştir. 2010 yılında Nene Hatun adlı ikinci filmini de çeken Veysi Dündar, sonrasında çeşitli kurum ve haber sitelerinde binlerce makale yayınlamıştır. Veysi Dündar’ın ayrıca ”Ötekileştirme” adında bir de kitabı vardır. Veysi Dündar aynı zamanda Para Analiz ve birçok alternatif medya kuruluşunda da makaleler kaleme almıştır.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan Veysi Dündar, çalışmalarına da devam etmektedir. Veysi Dündar hakkında merak edilen doğum tarihi ne, babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.politikyol.com, erişim tarihi: 13 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds