Dizi&Film

Yeni Scarface Filmi Hakkında Açıklamalar Geldi

Luca Guadagnino, I Am Love ve Call Me by Your Name adlı filmlerle kendini gösteren bir yönetmen olsa da yeni çekeceği Scarface’in yeni versiyonu hakkında da açıklamalar yaptı. 

Geçen mayıs ayında ilk hali 1932 yılında Howard Hawkstarafından çekilen bu yapımın ikinci filmi de 1983 yılında Brian de Palma tarafından ortaya konulan Scarface, uzun zamandan beridir kült filmler arasında yer alıyor. Bu filmin yeni versiyonunun yakın zamanda Luca Guadagninotarafından yönetileceği de ifade ediliyor. 

Scarface filmi konusu içerisinde Küba’dan Miami’ye gelerek; daha da yüksek yerlere ulaşmak adına çaba gösteren TonyMontana’nın hikayesinden söz ediliyor. İlk başlarda iyi bir fikir olarak görülmeyen bu yapım; Luca Guadagnino’nunfarklı bakış açısıyla bambaşka bir hal alabileceği de herkeste merak uyandıran konuların başında yer alıyor. Yeni Film izleDaha önceden Dario Argento’ya ait olan Suspiria’yı baştan yorumlayan Luca Guadagnino; bu film konusunda da başarılı işler çıkaracağa benziyor. Bu sayede de başarılı yönetmenin bu işin altından kalkacağı konusunda da en iyi aday olduğu da gelen detaylar arasında yer alıyor. 

Luca Guadagnino, iki kez çekilmiş olan bir filmi neden yeniden çekmek ,istediği konusunda fikirlerini paylaştı. İnsanların sadece yeniden uyarlama film yaptığıyla ilgilendiğini söyleyen Luca Guadagnino, 50 yıl önceden de sinemada bu tip versiyonların kendini gösterdiğinden bahsetti. 

Luca Guadagnino tarafından çekilecek olan yerli Scarface’inyeni versiyonundaki olay örgüsü Los Angeles’ta geçecek. Ancak bu filmde Tony Montana karakterine hayat verecek olan isim de netlik kazanmadı. Luca Guadagnino imzasını taşıyacak olan bu film hakkında bilgiler netleşmese de ünlü yönetmenin bu konuda fazlasıyla heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds