Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye uzun sözler, romantik uzun mesajlar 2020 ve uzun duygusal sözler bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Bedenin senden kilometrelerce uzakta olabilir ama unutma ki aklım ve yüreğim hep mutlu yanında.

Eğer cennet ayaklarına serilecekse ben tüm günahlarını kendi günahlarıma almaya razıyım. Yeter ki o kor ateşler senin güzel ruhuna değmesin.

Gözlerine gece inse de senin aydınlığın bana yetiyor. Sen yanımda olduktan sonra en karanlık gece bile benim güneşim olur.

Dünyada beni herkes terk edebilir hiç koymaz bana ama sen gidersen benden dayanamam o yüzden gitme kal hep yanımda kal olur mu?

İlginizi Çekebilir:  Prompter Ne Demek?

Hayattaki en güzel beyaz sensin bir kar tanesi gibi yüreğimde eriyorsun ve masumiyetini hiç solmuyor gönlümde. Uyumayı çok seviyorum ama tembel olduğum için gözlerimi kapattığımda ve rüyalara daldığımda orada seni görüyorum.
Daha fazlası için sevgiliye uzun mesajlar yazısına bakabilirsiniz.

Şu kasabada sen varsın ben varım ama neden bilmiyorum ki bir biz olamıyoruz. Hep eksik kalıyor bir yanımız.

Dünyanın öbür ucunda da olsam gene de unutmam seni, çünkü yüreğimde bu aşk varken aklım seni unutmaya kıyamaz.

İlginizi Çekebilir:  Teşehhi Nedir? Ne Demek? Cümle İçi Kullanımı ve Kökeni?

Sevgiliye Uzun Sözler

Kimseler olmasın yanımda kimse sevmesine beni ama seni de kimse sevmesine benden başka. Çünkü sana öylesine aşığım ki başkasının seni sevmesine katlanamıyorum.

Kavuşmamıza az kaldı sevgilim, şafak saymaya devam ediyoruz. Ama her anımda her hayalinde sen olduğun için yokluğuna şafak saymak bile koymuyor kalbime.

Seninle Nirvana’ya çıkmamıza gerek yok, el ele sahil kenarında gezelim biraz da birbirimizi izleyelim o bana yeter.

Ne köşk ne saray, istemiyorum zenginliği ben. Fakir olalım ama huzurumuz olsun, bir de minik bebeğimiz olsun Allah’tan başka hiçbir şey istemem.

İlginizi Çekebilir:  Adam Sendecilik Ne Demek? Ne Anlama Geliyor? Cümle İçindeki Kullanımı

Gerçekten insan neden sevince vazgeçemiyor? Halbuki bundan önce yanımda yoktun ama neden sensiz bir gelecek düşünemiyorum? İşte bunlar hep aşktan sevgilim.

Kadehlerime seni vurdum bu gece sensizliğe içmiyorum çünkü sensiz değilim. Sadece ömrümün her gününü ve her anını seninle geçiremediğime üzülüyorum.

Kalbime açılmayan bir kilit vurdum, senden başkası oraya giremesin diye. O kilidin anahtarını bir tek sana verdim kalbimin değerini bil ona sahip çık diye.

Ne bu dünyada ne öbür dünyada vazgeçemeyeceğim tek aşk sensin.
Kaynak: https://www.nickcenterblog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara