Rümeysa Yağcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Rümeysa Yağcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rümeysa Yağcı’dan söz edeceğiz.

Rümeysa Yağcı Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Aralık 1995’de İzmit’te dünyaya gelmiştir. İzmitlidir. Kalabalık bir aileye sahiptir. 3 kardeş olan Yağcı’nın 2 abisi vardır. Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmış ancak tamamlamamıştır. Bir markanın ürün tanıtımı ile paylaşımlarına başlayan Yağcı, sonrasında sosyal medyada daha aktif olmaya ve çekimler yapmaya başlamıştır. İzmit’te yaşarken işlerini genişlettikten sonra İstanbul’a taşınmıştır. Şu an İstanbul’da yaşmaktadır. Güneş gözlüğü en vazgeçilmez parçasıdır. Burnu estetik değildir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rümeysa Yağcı, sosyal medya üzerinden de çalışmalarına devam etmektedir. Rümeysa Yağcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting