Yeşil Deniz Emine (Elvan Dişli) Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Instagram Hesabı

Yeşil Deniz dizisinde oynayan Emine kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yeşil Deniz dizisinin Emine’sinden söz edeceğiz.

Yeşil Deniz Emine Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde Emin’in eşi olan Emine, uzun uğraşlar sonucunda Emin ile evlenmiştir. Babasından Emine’yi zorla kaçıran Emin, jandarmalardan kaçarak Emine ile evlenmiştir. Emine karakterini gerçek hayatta Elvan Dişli canlandırmaktadır.

Elvan Dişli Kimdir?

  • Oyuncu

1987 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. Burada İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü bitirmiştir. Elvan Dişli, mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 yılında gösterime giren Umutsuz Ev Kadınları ile oyunculuk kariyerine adım atan Elvan Dişli, daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2019 yılında ise Arka Sokaklar isimli dizide Pınar karakterine hayat vermiştir.

Sevgilisi Eşi Kim?

Elvan Dişli ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de eşinin kim olduğudur. Elvan Dişli, Yeşil Deniz oyuncularından olan ve dizide de eşi olan Ali Barkın yani Emin ile evlidir.

Boyu-Burcu-Kilosu

  • 1.75
  • 55
  • Boğa

1987 doğumlu olan Elvan Dişli 2020 itibariyle 33 yaşındadır. Ali Barkın ile evlidir Instagram üzerinde 40 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: