Yeşil Deniz Safiye (Şive Şenözen) Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı?

Yeşil Deniz dizisinin Safiye’si kimdir, nereli ve kaç yaşında, gerçek adı ne, Instagram hesabı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yeşil Deniz dizisindeki Safiye’den Şive Şenözen’den söz edeceğiz.

Yeşil Deniz Safiye Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde Cemil’a aşık olan Safiye, Cemil’e kaçmak ister ancak Cemil’in müezzin olduğunun aklına gelmesi ile Safiye’yi kaçırmaktan vazgeçmesi üzerine büyük üzüntü duyar. Güzelliği ile dikkat çeken Safiye’nin gerçek ismi Şive Şenözen’dir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Şive Şenözen Kimdir?

  • Oyuncu

17 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde almıştır. 2010 yılında Kavak Yelleri dizisi ile ilk kez oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 4 Haziran 2016 tarihinde Yeşil Deniz dizisinin yönetmenliğini de yapan Yahya Samancı ile evlenmiştir. Bu zamana kadar pek çok dizide rol almış, Yeşil Deniz dizisindeki Safiye karakteri ile ünlenmiştir.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:

  • Macbeth / Oyuncu – 2012
İlginizi Çekebilir:  TRT Belgesel Su Savaşları Sunucusu Çağlar Demirkapı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Rol Aldığı Diziler:

  • Yeşil Deniz (Safiye, 2014)
  • Aşktan Kaçılmaz (2014)
  • Gönül Hırsızı (2013)
  • Huzur Sokağı (2012)
  • Küçük Sırlar (2010)
  • Kavak Yelleri (2010)

Şive Şenözen ile İlgili Aramalar

Google’da Şive Şenözen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şive Şenözen Kavak Yelleri Şive Şenözen eşi Şive Şenözen Dizileri Şive Şenözen kimdir Şive Şenözen boyu Şive Şenözen yaş Şive Şenözen Instagram Yahya Samancı

İlginizi Çekebilir:  Gülay Özdem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara