Biyografi

Yiğitcan Özyiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yiğitcan Özyiğit kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yiğitcan Özyiğit’ten söz edeceğiz.

Yiğitcan Özyiğit Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Yiğitcan Özyiğit Gökçen’dir. 1990 yılında tarihe gelen Yiğitcan Özyiğit, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini ise Famelog Academy’de tamamlamıştır. Annesi yapımcı babası reklamcıdır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Yiğitcan Özyiğit, Zalim İstanbul adlı dizide Nevzat karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Yiğitcan Özyiğit, son olarak TRT 1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı adlı dizide Meczup karakterine hayat vermiştir.

Yiğitcan Özyiğit

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı (Meczup)
  • 2019 – Zalim İstanbul (Nevzat)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yiğitcan Özyiğit, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yiğitcan Özyiğit hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.