Youtube Abone Satın Almak Güvenli Mi?

Youtube, Türkiye’de ve dünyada son derece popüler bir sosyal mecra olarak karşımıza çıkıyor, yediden yetmişe herkesin kullandığı, içerik hazırlayarak kitlelerine ulaştığı bu platformda para kazanmak artık hiç kolay değil. 

Bir süre önce reklam geliri elde etme konusunda sert kurallar getiren Youtube’da, para kazanmak için artık son 12 ay içerisinde 1000 aboneniz olması gerekmekte, hal böyle olunca Youtube’dan para kazanmak için kullanıcılar farklı yollara başvuruyor. Facebook’ta karşılıklı abonelik grupları olsa da Youtube, buna da bir engel getirmiş durumda, yan ve kullanılmayan hesaplarla yapılan karşılıklı abonelikler bir süre sonra siliniyor yada kaldırılıyor

Abone hilesi sitelerinden uzak durun!

Youtube’da 1000 abone sınırını geçmek için birden fazla yöntem var, bunlardan bir tanesi Youtube abone hilesi. Bu tarz platformlardan kesinlikle uzak durmanızı önermekteyiz, abone hilesi platformlarının çoğu hesap şifrenizi girmenizi istiyor ve hesabınızı ele geçirmiş oluyor. Siz abone kazandığınızı zannederken bir çok farklı kişiye abone olmuş oluyorsunuz. 

Kısacası siz abone kazandığınızı zannederken başkaları sizin hesabınızı çalarak hiç tanımadığınız kanallara abone oluyor, bu nedenle “abone hilesi” başlığı altındaki hiçbir isteye girmenizi bile tavsiye etmemekteyiz.

Abone satın alacaksanız, mutlaka bunlara dikkat edin;

Abone satın almak ise abone hilesine kıyasla çok daha etkili bir yöntem, ancak satın alacağınız platforma mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Karşınızdaki kişi yada kişiler sizi sadece “abone satma” başlığı altında dolandırıp paranızı çalabilir, girdiğiniz sitelerde SSL sertifikası olmasına da dikkat ediniz, kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz için satın alımlarınız güvenle tamamlanmalıdır.

Bunların yanı sıra Youtube abone satın alacağınız sitenin gönderim altyapısı da güçlü olmalı, eğer basit bir yöntem ile gönderim sağlıyorsa Youtube bunu fark edip satın aldığınız aboneleri silebilir, hatta kanalınızı bile kapatabilir. Bu konuda sektörün lider isimi olarak gösterebileceğimiz Youtube Market platformunu tavsiye ederiz.

Toparlamak gerekirse; Youtube’da abone sayınızı arttırmak için birden çok yol mevcut, ancak bu yolların hepsi güvenli değil, özellikle abone hilesi adı altında kurulan sitelerde mutlaka uzak durmalı ve hesap şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmekte, buna kıyasla Youtube abone satın almak çok daha etkili bir yöntem ancak alacağınız yerin güçlü bir altyapısı olduğundan emin olmalısınız.

Sizlerde eğer abone arttırmada problem yaşıyorsanız, küçük ek takviyelere ihtiyaç duyuyorsanız ve güvenli bir platform arıyorsanız, Youtube Market’i mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz (https://youtubemarket.net/), sundukları kurumsal hizmet, profesyonel altyapıları oldukça etkili sonuçlar sunmakta, bu sektörde en iyi markalar arasında birinci sırada yer alması da güven konusunda içinizin rahatlamasını sağlıyor diyebiliriz.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: