YouTube Fenomeni Büşra Pektaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Büşra Pektaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Büşra Pektaş’tan söz edeceğiz.

Büşra Pektaş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

İstanbul’da yaşayan üniversite öğrencisi Büşra Pektaş, aynı zamanda YouTube ve Instagram üzerinde de videoları ile gündeme gelen biri isim. Instagram’da şimdiden 100 binden fazla takipçisi bulunan Büşra Pektaş hakkında en çok merak edilen soruları aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın en çok merak edilen hesaplarından biri olan Büşra Pektaş, YouTube üzerinde saç boyama, düğün makyajı, saç modelleri, makyaj güzellik ile ilgili videolar çekmektedir. YouTube’da ve Instagram’da hayli popüler olan ve burada en çok beğenilen hesaplar arasında yer alan Büşra Pektaş 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi 2020 itibariyle 22 yaşındadır.

Boyu?

Büşra Pektaş ile ilgili olarak takipçileri tarafından en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de boyunun kaç olduğudur. Sosyal medyanın en çok takipçi sayısına ulaşan hesaplarından olan Büşra Pektaş, YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda 1.60 boyunda olduğunu ifade etmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Makyaj, güzellik, bakım, vlog ve kendisine dair her şeyle ilgili videolar çeken Büşra Pektaş’ın kendi ismi ile açtığı YouTube kanalında 300 bine yakın abonesi bulunmaktadır. 5 Mart 2018 tarihinde katıldığı YouTube’da bugüne kadar toplamda 50 milyondan fazla izlenme almıştır. Instagram üzerinde de 100 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Kavga, makyaj, kuaför, karantina, temizlik, tırnak ve saç bakımı, protez tırnak, yüz bakımı ve yüz tüyleri gibi çeşitli konularda içerik üretmektedir. Sosyal medya fenomeni Büşra Pektaş, ayrıca çeşitli sözlüklerde (Ekşi Sözlük) forumlarda (süslü) gibi sık sık gündeme gelmektedir. Hakkında merak edilen nereli sorusundan da en kısa sürede bahsedeceğiz. Sevgilisinin olup olmadığı ise bilinmiyor.

Büşra Pektaş ile İlgili Aramalar

Google’da Büşra Pektaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; BÜŞRA PEKTAŞ – YouTube Büşra Pektaş kavga Büşra Pektaş caner BÜŞRA PEKTAŞ kavga videosu Büşra Pektaş yaş BÜŞRA PEKTAŞ MAKYAJ Büşra Pektaş Instagram Büşra pektaş ekşi sözlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting