YouTube Fenomeni Mösyö Taha Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Mösyö Taha kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mösyö Taha’dan söz edeceğiz.

Mösyö Taha Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile dikkatleri üzerine çeken ve koleksiyonları ile de büyük beğeni toplayan Mösyö Taha, kısa sürede hem YouTube’da hem de Instagram’da büyük takipçi sayısına ulaşmış ve popülarite kazanmıştır.

Kaç Yaşında?

Mösyö Taha hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Mösyö Taha, YouTube üzerinde paylaştığı bir videosunda 2 Ocak 1994 tarihinde dünyaya geldiğini açıklamıştır. Mösyö Taha 2020 itibariyle 26 yaşındadır.

Nereli?

Sosyal medyanın en çok sevilen isimlerinden olan ve YouTube üzerinde hayli popüler bir isim olan Mösyö Taha, yie YouTube üzerinden paylaştığı bir videosunda Samsunlu olduğunu, aslen de Samsunlu olduğunu ifade etmektedir.

Mösyö Taha Hakkında Merak Edilenler

Annesinin adı Gülay babasının adı Mustafa kardeşinin adı Enes olan Mösyö Taha, sıkı bir Hayko Cepkin fanı olduğunu ifade ediyor. Yaramaz tuhaf bir çocukluk yaşadığını ifade eden Mösyö Taha, 2001 yılında babasının aldığı Harry Potter kitabı ile büyücülük dünyasına adım atan Mösyö Taha’nın, en sevdiği yemekler arasında brokoli yer alıyor. Erik ve karpuz ise en sevdiği meyveler arasında. Öte yandan hayvanlardan zürafayı, mevsimlerden de yazı seviyor.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başladı. İstanbul’a gelmesiyle ilk kez ailesinden uzak kalmış ancak burada sergiler, tiyatrolar, fuarlar ile tanışmış. Hukuk okudu. avukat şu anda avukatlık mesleğine devam etmektedir. Avukat cübbesini giymeyi sevdiğini ifade ediyor. Tonks adında bir köpeği var. Köpeğine Haydut ismini vermeyi de istediğini belirtiyor. Anı koleksiyoncusu olduğunu ifade eden Mösyö Taha, herhangi bir parçayı, nesneyi, gereksiz bir metayı dahi saklayıp hatıra olarak koleksiyonuna eklediğini ifade ediyor.

Öte yandan Umut ile olan ilişkisi kimileri tarafından sevgililer mi sorusunu akıllara getirse de Umut Taha’nın sevgilisi değil. Gerçekte de sevgilisinin kim olduğu ise bilinmiyor.

Mösyö Taha ile İlgili Aramalar

Google’da Mösyö Taha ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mösyö taha aslen nereli, Mösyö Taha umut sevgili mı Mösyö taha ekşi Mösyö Taha Kim Milyoner Olmak İster Mösyö Taha sevgilisi Mösyö Taha KİMDİR Mösyö taha tonks Mösyö Taha Harry Potter Mösyö Taha Asa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.