Biyografi

Evliya Aykan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Evliya Aykan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Evliya Aykan’dan söz edeceğiz.

Evliya Aykan Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Ağustos 1992 tarihinde Hakkari’de dünyaya gelen Evliya Aykan, çocukluğunu Hakkari ve Van’da geçirmiştir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış, sonrasında ise İstanbul’a taşınmıştır. Çeşitli projelerde de rol alan Evliya Aykan, 2017 senesinde BKM Mutfak bünyesinde rol almaya başlamıştır. Behzat Ç. isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, sonrasında Gülizar dizisinde rol almıştır.

Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

  • 2019 – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (TV Dizisi)
  • 2019 – Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (Sançez) (Sinema Filmi)
  • 2018 – Gülizar (TV Dizisi)
  • 2010-2011 – Behzat Ç. (Zeki) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Evliya Aykan 1.77 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Evliya Aykan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Evliya Aykan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri, sevgilisi eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds