Yozgat’ta Bir Üniversite Öğrencisine Önce Tecavüz Ettiler Sonra Bıçaklayıp Hastanenin Önüne Attılar

Sosyal medya Yozgat’ta bir üniversite öğrencine tecavüz skandalı ile çalkalanıyor. Yozgat’ta bir üniversite öğrencisine önce tecavüz edilip bıçaklandı ve hastanenin önüne bırakıldı.

Olay dün akşam saatlerinde, 17.00-18.00 saatleri arasında Yozgat’ta Bozok Üniversitesi çıkışında yaşandı. Henüz belirlenemeyen 5-6 kişilik bir grup, fakülte çıkışında bir öğrenciyi zorla alıkoyup tecavüz ettikten sonra bıçaklayıp hastanenin önüne bıraktı.

İlginizi Çekebilir:  Konya’da Yol Kontrolü Yapan Polise Yarbaydan Skandal Sözler: “Maaşın Kaç Para Ederin Kaç Para!”

Hastane çalışanları, vakanın doğru olduğunu kabul ettilerse de olayda faillerin ismi ve tecavüze uğrayan üniversite öğrencisinin kimliği belirlenemedi.

Yozgat’taki yurt sahiplerinin olayla ilgili olarak isminin çıkmaması için olaya sessiz kaldığı üniversite öğrencileri tarafından belirtiliyor. Olayla ilgili olarak ise şimdiye kadar herhangi bir açıklama ya da gelişme yok.

İlginizi Çekebilir:  Birbirinden İlginç Patentler: Sırt Sıvazlama Aygıtı

Sosyla medyada #yozgatsusma hashtagi ile gündem maddesi haline gelen gelişme, şimdilik tüm gizemini koruyor. Olayda söz konusu üniversite öğrencisi ve tecavüzcülerin kimliği açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat