Gündem

Sephora Nedir? Nerenin Malı? Neden Gündemde?

Sephora adını son günlerde twitter üzerinde oldukça fazla konuşulan konular arasında. Neden? Sephora Türk malı mı? Ne ürünleri satılıyor? Merak edilen soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Sephora Fransa’da kurulan ve önemli kozmetik firmalarından biridir. 1969 yılında Dominique Mandonnaud tarafından kurularak birçok ülkeye ulaşmıştır. Türkiye’de 2010 yılında hizmete başlamıştır. Türkiye’de 45 mağazadan fazla işletmesi bulunmakta ve aynı zamanda internet alışverişi ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

Marka, 11 Kasım saat 12:00’da Bağdat Caddesindeki yeni mağazasının açılışı için bir kampanya başlatmış ve açılışa özel alışveriş yapan ilk 500 kişiye 10.000tllik bir hediye çantasını ücretsiz vereceğini duyurmuştu.
Sosyal medya platformları üzerinden de bu kampanya duyuruldu ve günler öncesinde birçok sosyal medya fenomeni tarafından paylaşıldı! Bütün bunların ardından binlerce kişi bu fırsatı kaçırmamak için mağazaya doğru akın etti. Birçok kişi sandalyeleri ile gelerek mağazanın açılmasını bekledi. Önceki akşamdan mağaza önüne gelen birçok kişi sırada beklemeye başladı. Sabah saatlerinde mağazanın açılması izdiham görüntüleri ortaya çıktı. Mağazaya fırsatı değerlendirmek için birçok kişi ise eli boş dönmek zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds