Biyografi

Yudum Kaşıkçı Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Yudum Kaşıkçı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasetçilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yudum Kaşıkçı’dan söz edeceğiz.

Yudum Kaşıkçı Kimdir?

  • Siyasetçi.

1984 yılında dünyaya gelen Yudum Kaşıkçı, aslen Erzurumludur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Yudum Kaşıkçı, ayrıca Sosyoloji eğitimi de almaktadır. Kişisel gelişim uzmanı olan Yudum Kaşıkçı, evlidir ve 2 çocuğu vardır. Gebze’de yaşantısını sürdüren Yudum Kaşıkçı, MHP KAÇEP Kocaeli İl Başkanlığı görevinde bulunmuştur.

Yudum Kaşıkçı, 6 Nisan 2023 tarihinde açıklanan MHP aday listesinde Kocaeli’den gösterilmiştir. MHP Kocaeli milletvekili adayı olan Yudum Kaşıkçı hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kocaeliifikir.com, Yudum Kaşıkçı, erişim tarihi: 6 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds