Biyografi

Zeynep Girgin Kalelioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Zeynep Girgin Kalelioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Girgin Kalelioğlu’ndan söz edeceğiz.

Zeynep Girgin Kalelioğlu Kimdir?

  • Avukat
  • Tasarımcı
  • Sosyal Medya Fenomeni

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı resim ve videoları ile kısa bir süre içinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Zeynep Girgin Kalelioğlu, eğlenceli ve komik içerikleri ile takipçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır.

Zeynep Girgin Kalelioğlu Kaç Yaşında?

  • 36

1983 yılında doğmuştur. Sosyal medya üzerinden yaptığı video ve resim paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Zeynep Girgin Kalelioğlu, bir paylaşımında yaşından da söz ederek daha önceki yıllara ait fotoğraflarını şöyle paylaşmıştır:

Zeynep Girgin Kalelioğlu Aslen Nerelidir?

Sosyal medyanın en gözde fenomenleri arasında yer alan Zeynep Girgin, doğma büyüme İzmirlidir. Girgin, üniversiteyi de burada, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde okumuştur.

Eşi Kimdir?

Zeynep Girgin Kalelioğlu eşini çok seven birisi. Bir paylaşımında kendisinden ”başıma gelen en güzel şey” diye bahsediyor.

Zeynep Girgin Kalelioğlu Hayat Hikayesi

1983 yılında İzmir’de doğan Zeynep Girgin Kalelioğlu, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2005 yılında mezun oldu. Daha sonra İngiltere’ye giden Kalelioğlu, burada 1 yıl yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşti ve burada bir şirkette üst düzey yönetici asistanı olarak çalışmaya başladı ancak daha sonra buradaki işinden ayrıldı ve kendi işini yapmaya başladı. Uzman TV’ye çektiği videolarda çeşitli el işlerinden, hediyelik eşya yapımına kadar pek çok detaydan bahsetti ancak sosyal medyada çok daha büyük yankı uyandırdı. Kalelioğlu’nun şu an Instagram’da 600 bine yakın abonesi bulunuyor.

Zeynep Girgin Kalelioğlu Nasıl Birisi? Hakkında

Gülmeyi ve de güldürmeyi, iyi vakit geçirmeyi seven Zeynep Girgin Kalelioğlu, mizahı paylaşımlarında ön planda tutan bir isim. Sürekli pozitif bir enerjiyle dolu olan Zeynep Girgin, bu enerjisini başkalarına da yayıyor. Instagram’da paylaştığı her gönderinin temasında mutluluk var. Girgin, özellikle takipçilerinden de bu konuda olumlu geri dönüşler alıyor.

Her şeyden önemlisi samimi birisi. Örneğin profil fotoğrafı için ”200 pozdan birisini seçtim” diyecek kadar samimi.

Kendisiyle barışık, ne olduğunu daha doğrusu ne olmadığını bilen birisi. Örneğin 2015 yılında, henüz çalışırken kendisi hakkında yazdığı bu yorumlar, Zeynep Girgin’i tanımamız açısında da önemli. Örneğin çalışmanın en önemli getirisi maaş ve SSK 🙂

View this post on Instagram

Bugün maillerimi temizlerken buldum bu listeyi ? (kaydırmalı post ??) 2015 yılı ve belli ki ben yine iş yerinde bezmişim ?‍♀️ Kurumsal hayatın bize dayattığı eğitim olsun, takım çalışması aktivitesi olsun, şirkete getirttikleri ‘motivasyon’ konuşmacıları olsun, hepsinden bişiler kapmışım ve oturup kendime bir liste yapmışım ? Yoksa ben böyle şeylerle hep dalga geçerim ‘amaaan ne işe yarıcak’ falan derim ama denize düşen yılana sarılır, bir faydası olacak deseler fare boku yicem öyle bir durumdaydım o zamanlar ? Listeyi bugün mailimde görene kadar yazdığımı asla hatırlamıyordum. ‘İşinizi bırakmak kolay oldu mu’ soruları için harika bir cevap olmuş aslında. Hiç kolay olmadı, korku o kadar güçlü bir duygu ve bize o kadar çok pompalanıyor ki sanki işi bırakmak hayatı bırakmak gibi dayatılıyor…Halbuki insanın sevmediği bir işi yapması hepsinden çok daha zor ? İşimle ilgili sevdiğim 4 maddenin 2’si parayla ilgili olunca aslında beni mutlu eden tek şey maaşımmış. Diğer 2 maddeyi de ayıp olmasın diye yazmışım kesin ? Eşimi avantajlar listesine 2 kere yazmışım, bence çok şanslı ? Fedakarlıklar listesindeki en büyük fedakarlığımın ‘uyku’ olduğu sanırım çok net anlaşılıyor ? Hayatta ne istiyorum kısmına ise bu kadar yaklaşmış olmak çok şaşırtıcı, demek ki insanın ne istediğini korkmadan açık açık kendine itiraf edebilmesi çok önemli ? Bu listeyi yazdıktan 2 sene sonra istifa etmişim ve bu sürede kendimi maddi olarak bu sürece de hazırlamıştım. Bir Pazartesi’yi daha geride bıraktık, ayakları işine geri geri giden herkes için tek dileğim biran önce hayallerine kavuşmaları ❤️ Siz de yarın kendi listenizi yapın, insan önce kendine itiraf edebilmeli ne istediğini… #umutvar

A post shared by Zeynep Girgin Kalelioğlu (@zeynepinharikalardiyari) on

Son olarak Zeynep Girgin Kalelioğlu’na uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz. Neşesi daim olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi