Biyografi

Zorbay Küçük Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Takımlı? Evli mi?

Zorbay Küçük kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı hakemlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zorbay Küçük’ten söz edeceğiz.

Zorbay Küçük Kimdir?

  • Hakem.

18 Ekim 1992 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Zorbay Küçük, eski futbolcu ve teknik direktörlerden Feyzullah Küçük’ün oğludur. 2017-2018 sezonunda Trabzonspor ile Karabükspor arasında oynanan maçı yönetmiş ve bu maç, Zorbay Küçük’ün ilk Süper Lİg deneyimi olmuştur. Ayrıca bu maç, Zorbay Küçük’ün o sezonki tek Süper Lig maçıdır.

6 Mart 2022 Fenerbahçe Trabzonspor Maçı Performansı

Fenerbahçe Trabzonspor maçına atanması ile beraber Fenerbahçe tarafında tepkilere neden olan Zorbay Küçük, iki takım arasındaki maçın henüz 18. dakikasında İrfan Can Kahveci’nin Siopis’e yaptığı sert hareketin ardından VAR’a gitmiş ve VAR’da pozisyonu değerlendirerek kırmızı kartına başvurmuştur. Zorbay Küçük ayrıca 28. dakikada Edin Visca’ya; 65. dakikada Miguel Crespo’ya sarı kart göstermiştir.

Zorbay Küçük Hangi Takımlı?

Zorbay Küçük, herhangi bir üç büyüğün maçına atansa her takım istisnasız itiraz ediyor. İyi hakem mi kötü hakem mi olduğu tartışılır ancak hangi takımlı olduğu konusunda her kafadan ayrı sesler çıkıyor. Hangi tarafın lehine kartlar gösterdiği, penaltı çaldığı veya eyyam yaptığına bakıldığında da bir takımı tutuyor gibi görünmüyor. Instagram ve Twitter hesapları yoktur. Zorbay Küçük hakkında merak edilen evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi