Biyografi

Nisa Nur Çaydan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi?

Nisa Nur Çaydan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Nisa Nur Çaydan, 23 Temmuz doğumlu iletişimci, gazeteci ve moderatör olarak bilinmektedir. Meslek hayatına yerel medya kuruluşlarında adım atan Çaydan, daha sonrasında Özgür Bolu Gazetesi’nde görev almıştır. Adını duyurduğu ‘Gel Zaman Git Zaman’ programıyla BBN Türk kanalında izleyici karşısına çıkan Çaydan, ayrıca hafta içi her gün ‘Hafta İçin Son Durum’ programını sunmaktadır. Siyasal iletişim dersleri de alan Çaydan, spikerlik kariyeriyle öne çıkmış ve tanınmıştır. Tanınmasında etkili olan bir diğer faktör, bir dönem Ekşi Sözlük platformunda Atatürk’e hakaret eden girdileriyle tepki çeken ancak anonim hesabı deşifre edildikten sonra adının Furkan Bölükbaşı olduğu öğrenilen ve daha sonra Twitter’da bir fenomen haline gelen Marmara Üniversitesi’nde görevli akademisyenle olan ilişkisidir. Nisa Nur Çaydan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, Furkan Bölükbaşı isimli fenomenle ilişkisini inkar etmemiştir. Her iki ismin paylaşımları ve yaşantıları arasındaki farklar, tartışma konusu olmasının ötesinde sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine yol açmaktadır. Örneğin Furkan Bölükbaşı isimli fenomenin Mehmetçiği Gazze’ye gönderdiği Twit’ten birkaç saat sonra Nisa Nur Çaydan’la bir kafede bira içmesi gibi.

Sosyal medyada da etkileşimde bulunan Nisa Nur Çaydan’ın Instagram hesabı @nisanurcaydan ve Twitter hesabı @nisanurcaydan olarak bilinmektedir. Ancak özel hayatıyla ilgili bazı detaylar (yaş, boy, aslen nereli, annesi babası kim gibi) bilgiler şu an itibariyle bilinmemektedir. Fenomen spiker, kariyeriyle her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tanınmaktadır. Kendisi hakkında merak edilen detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • yenibakis.com.tr, Nisa Nur Çaydan, erişim tarihi: 19 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi