Zümre Meğreli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Zümre Meğreli kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zümre Meğreli’den söz edeceğiz.

Zümre Meğreli Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında Ankara’da dünyaya gelen Zümre Meğreli, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimine Ankara Üniversitesi Dil-Tarih Coğrafya Fakültesi’nin Tiyatro Bölümü’nde devam etmektedir. Güzel oyuncu Zümre Meğreli, oyunculuk kariyerine çeşitli sahnelerde görev alarak başlamıştır. Ekranlardaki ilk tecrübesi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizisi olmuştur. Meğreli, bu dizide Elif karakterini canlandırmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Muhabir Sena Süeda Aksoylu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Zümre Meğreli 1.68 boyunda ve 52 kilodur.

Özellikle Gönül Dağı adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Zümre Meğreli, bu dizide canlandırdığı Elif karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi bilinmiyor. Instagram hesabı üzerinde aktif olarak da paylaşımlarına devam eden Zümre Meğreli’nin bu platform üzerinde binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Zümre Meğreli ile ilgili merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Demet İyigün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Zümre Meğreli ile İlgili Aramalar

Google’da Zümre Meğreli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; zümre meğreli kaç yaşında, zümre meğreli aslen nereli zümre meğreli kimdir nerelidir, zümre meğreli instagram hesabı, zümre meğreli hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara