Gündelik Hayat

Brain Test “Hepsinin Karşıya Geçmesine Yardım Et ama Hiçbirini Avcısıyla Baş Başa Bırakma” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda en çok oynanan mobil oyun olarak ön plana çıkan Brain Test, sorularının zorluğu ve kafa karıştırıcılığı nedeniyle oldukça fazla popüler. AppStore ve benzeri platformlarda en çok indirilen mobil oyunlar listesinde yer alan Brain Test ile ilgili olarak pek çok kullanıcı, soruların cevaplarını Google’da arattı. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hepsinin karşıya geçmesine yardım et ama hiçbirini avcısıyla baş başa bırakma” sorusundan söz edeceğiz.

Hepsinin Karşıya Geçmesine Yardım Et ama Hiçbirini Avcısıyla Baş Başa Bırakma

Bu soruda bizden kurt, koyun ve otu karşıdan karşıya geçirmemiz isteniyor. Ancak bunlardan herhangi birini sırasıyla karşıdan karşıya geçirirseniz oyun baştan başlıyor. Ancak soruda bir şekilde hepsini karşıya geçirmek ancak hiçbirini avcısı ile baş başa bırakmamak gerekiyor. Peki bu nasıl mümkün olacak?

Sorunun Doğru Cevabı

İlk önce koyunu karşı kıyıya götürün daha sonra koyunu karşıya bırakın. Daha sonra otu alıp karşı kıyıya koyarken koyunu alın. Daha sonra da kurdu kayığa alın. Böylece hiçbiri avcısı ile baş başa kalmayacak ve bölümü geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Daha önce birçok yazımızda belirttiğimiz gibi bu oyunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta soruda gereğinden fazla şaşırtma olması. Bu nedenle soruları ilk olarak iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. İkinci olarak da sorunun cevapları her zaman ekranın içinde yer aldığını unutmayın.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds