Dilşat Erdil Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Dilşat Erdil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Dilşat Erdil’den söz edeceğiz.

Dilşat Erdil Kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen Dilşat Erdil, İzmir Konaklıdır. Aslan burcudur. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuş, İtalya’da yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’de çeşitli şirketlerde çalışmış ve şirketlerin marka yönetimi ve kozmetik imalat danışmanlığı departmanlarında çalışmıştır. Beyaz Tv’de yayınlanan Dilşat Erdil’le Kendini Sev programını sunuyor. Kozmetik ve güzellik üzerine çalışmalar yapan, beslenme eğitimi de alan Dilşat, önemli firmalarla işbirliği içerisinde de çalışmış sonrasında detoks üzerine kurduğu ”Juitox” Türkiye’de ilk detoks markalarından birini oluşturmuştur. Kozmetik alanda çalışan markalarda marka danışmanlığa devam ediyor.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Dilşat Erdil 1.80 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilşat Erdil, ticari faaliyetlerine de devam etmektedir. Dilşat Erdil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.