Biyografi

Neptun Soyer Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Doğum Tarihi?

Neptun Soyer kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, eşi kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Neptun Soyer’den söz edeceğiz. 

Neptun Soyer Kimdir? 

  • Öğretmen

1966 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelem Neptun Soyer’in babası memurdur. Babasının memuriyetinden dolayı farklı şehirlerde eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü’nde tamamlayan Neptun Soyer, mezun olduktan sonra 1988 ile 1990 yılları arasında İzmir’in Gümüldür ilçesinde bir otelde çalışmıştır. Daha sonra turizm sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Neptun Soyer, 1991 yılında İzmir’in Seferihisar ilçesinde bir tatil köyü işletmiştir. İşinden dolayı Seferihisar ilçesine yerleşen Neptün Soyer, aynı zamanda 2000 ile 2017 yılları arasında çeşitli köy okullarında matematik öğretmeni olarak da görev yapmıştır. 

1980 yılında şu anki İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile evlenen Neptun Soyer’in bu evliliğinden Duygu ve Defne adında iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 

Aslen Balıkesirli olan Neptun Soyer, şu anda, 2020 itibariyle 54 yaşındadır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Neptun Soyer’in bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 

Neptun Soyer, son olarak Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed’i ve İslamı tahkir eden sayısı ile poz vermesi ve sosyal medyadan bu pozu paylaşması büyük yankı uyandırmıştı. 

Neptun Soyer ile İlgili Aramalar 

Google’da Neptun Soyer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; neptun soyer aslen nereli, neptun soyer charlie hebdo, neptun soyer kaç yaşında, neptun soyer tunç soyer, neptun soyer doğum tarihi, neptun soyer boyu, neptun soyer ne paylaştı, neptun soyer neden gündem oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi